VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Малките и тъмни улици

Go down 
+2
Никита Тулфар
Ана Кюран
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyНед 04 Окт 2009, 7:20 pm

Тук е много опасно и човеците трябва да са много предпазливи и внимателни.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyСъб 17 Окт 2009, 8:05 am

Маи направо си търсех неприятностите. Бях се объркала леко и бях се загубила. намирах се в тъни и опасни улички. Токчетата ми тропаха по неравната улица, късата ми пола от задължителните униформи се развяваше и шумолеше...
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyСъб 17 Окт 2009, 8:10 am

Разхождах се, и видях момичето с което се биеше Джеймс.
- Хей!- Извъках и изравних ходенето си с нея.
- Добра битка... Щеше да е яко да спечелиш...- казах аз тихо, колкото дса ме чуе тя. Бях с бялата униформа. МРАЗЕХ Я! Не ме харесваше. Ама хич!
Върнете се в началото Go down
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyСъб 17 Окт 2009, 8:14 am

Стреснах се акто лекоподскочих
- какво правиш тук? - казах аз стреснато...
Върнете се в началото Go down
Ейприл Михейн
Student from Night Class
Student from Night Class
Ейприл Михейн


Join date : 05.10.2009
Брой мнения : 129
Type/Race : VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL D
Age : 26

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyСъб 17 Окт 2009, 8:19 am

- Разхождам се.- казах леко недоверчиво.
- На какво ти прилича?- попитах и леко трепнах. Около нея имаше една зловеща атмосфера.
- А ти какво правиш тук.. Сама?- попитах подозрително.
Върнете се в началото Go down
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyСъб 17 Окт 2009, 4:10 pm

- Избивам вампири. - озъбих се аз нелюбезно. Косата ми се полюшна леко и ядосано се усука около лицето ме. Заплашително и злаовещо...
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 2:27 pm


Вървях из тъмните улици без цел и посока. Не се чувствах добре. Исках да умра, но при всяка среща с някой от вампирите LEVEL E само с едно махване на ръката ги унищожавах. Само за няколко часа обикаляне бях унищожила повече вампири от черния списък от колкото за няколко години преди. Дали изобщо имаше някой останал жив в този списък?
Забелязах, че съм започнала да обикалям по местата, по които вече бех минала. Защото не ми се вярва някой друг в този момент да обикаля като мен и да посипва земята с пепел от нечисти вампири.
"Дали ще да срещна някой, който да се упре на силата ми? Някой който без да му мигне окото да ме убие и да ми помогне да забравя. Да забравя всичко, което ми се случи предния ден. А можеше сега да съм в общежитието и да се радвам на децата си. Колко ми липсват само. Дали някога ще ме разберат? Дали някога ще ми простят, че съм се отказала от живота си заради баща им? Дали някога ще простят на Канаме?"
Вървях и си ислех. Видях един тъмен парк и навлязох в него. Харесах си най-мрачната пейка и седнах на нея. Имах нужда да поговоря с някого, но и копнеех да остана малко сама.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 5:02 pm

О боже и чистокръвна се домъкна казах си аз и извъртях очи...
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 5:07 pm


Забелязах едно момияе. Беше с униформата на Дневната смяна на Академията. Стори ми се че е същото момиче, което беше с Джеймс. Какво ли правеше тук по това време на денонощието? Тя нямаше желание да общуваме, а и аз исках да съм сама. Но трябваше да и напоня по някакъв начин да се върне в Академията.
- Доста е тъмно, за да се разхождаш сама. Не трябва ли да си в Академията по това време?
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 5:11 pm

- предпочитам да стоя тук. - казах аз и на ум допълних където няма толкова същества като теб. Щяло училище с вампити жив ад...
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 5:18 pm


- Добре. Само внимавай, защото наоколо има какви ли не. И не ти говоря само за вампирите. В момента няма много от LEVEL E наблизо, но другите като разберат, че днес е имало чистка ще заемат местата на преднит. Разхождай се, но внимавай. Бъди винаги нащрек.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 5:24 pm

- Какава ирония вампир да ми казва да внимавам. - изсъсках аз раздразнено. И чиската по принцип беше работа на ловците на вампири. Леле този свят тук беше толкова сбъркан не можех да повярвам какво нахалство да се преструват на нормални хора. Каква измама ами ако някои не забележеше че това е вапит таиничко си благодарих че можех да ги различавам отлично...
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 6:20 pm


- Не ме слушай тогава. - "От километри си личи, че това момиче не ме харесва. Дали да не я помоля тя да ме убие? Сигурно щеше да е много щастива от факта, че е убила чистокръвната принцеса." В този миг усетих странните чувства на Харукай. Той беше с Ана и някакви странни чувства обгръщаха цялото му сърце. "Дали не усъзнава, че я обича по различен начин? Дали нещата ежду тях ще са по-добре отколкото тези между мен и Канаме? Къде ли е той сега? Какво те интересува Юки? Той не те иска повече! Намери си друго занимание и спри да мислиш за Канаме. Да бе, защото е лесно. Та аз мисля за него от пет годишна. Как сега да спра да го правя сега? Ох изморих се вече." Седнах с лице към облегалката на пейката и се подпрях на нея. Почти бях легнала на нея. Стоях загледана в тъмнината пред мен и игнорирах всички шумове околко мен. Не ме интересуваше кой е околко мен, какво прави и какво иска. Просто се бях вглабила в самотата си.


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Нед 22 Ное 2009, 3:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Никита Тулфар
Student from Night Class
Student from Night Class
Никита Тулфар


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 27
Type/Race : HUMAN

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyПон 26 Окт 2009, 6:30 pm

- С удоволствие мразя ви...всичките. - казах аз врътнах се светкавично и изчезнах разярено в тъмнината...
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyВто 27 Окт 2009, 12:33 pm


Момичето си бе тръгнало преди часове. Не и беше леко, тя знаеше за нас, мразеше ни, а трябваше да учи в Академията. Скоро щеше да се съмне, а аз все още стоях на тази пейка. Бях навън вече втора нощ. Освен убитите от мен вампири и това момиче не бях срещала никого. Усещах, че глада ме завладява, но нямах желание да нападам хора. Дори не ми се искаше да извадя от джоба си някое хапче. Бях затворила очите си, за да не се оплаши някой от това колко са червени и как светят. Дългите ми коси бяха пръснати около мен и покриваха почти цялото ми тяло. Стоях неподвижно и се борех. Борех се с глада. Борех се с мъката. Борех се със себе си. Трябваше да реша, какво да правя. Трябваше да реша дали да остана по тези места или да избягам още по-далеч. Трябваше да реша, какво да правя с живота си. А в този момент глада не ми позволяваше да мисля трезво. Първо трябва да се преборя с него и тогава с всеичко останало.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 12:24 pm

Ана търсеше Юки. Бе й скучно в Академията, Юки е майка й и искаше да помогне до колкото е възможно. Вървеше из уличките. Не я беше страх от нищо, но все пак вървеше бързо. Чудеше се дали наистина трябва да го прави, дали Юки не предпочита да е сама и дали другите са я намерили. Колкото и да обикаля, всичко бе без резултат. Накрая се спря и седна на една пейка. Извади кутайката с таблетките и си взе една. За нейна радост не бе забравила да напълни кутйката. Подпря си главата на ръцете и се замисли, чудейки се какво да прави.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
Харукай Кюран
Student from Night Class
Student from Night Class
Харукай Кюран


Join date : 22.10.2009
Брой мнения : 25
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 12:58 pm

Харукай седваше миризмата на майка си и Вампирския прах по улиците. Той предпазливо се оглеждаше с надеждата че ще види майка си наоколо. По едно веме я зърна и се затича след нея, като я извика по име, за да спре.
Върнете се в началото Go down
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 1:17 pm

Покрай лицето на Ана мина нещо... Това бе прах, но не обикновен. Бе прах от вампири.
- Какво ли е станало? - питаше се тя. Стана и продължи издирването. За нейно съжаление бе още в началото на града. Въздъхна тъжно и продължи своята "разодка".
- Каквото ще да става. Ако я намеря - намеря. Ако не - не. Ще му мисля после. Най-много да отнеса някой шамар за дето не правя това, което трябва. - после отметна малко от косата си и тръгна наслуки.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 1:18 pm


Времето летеше, а аз все още си мислех за всичко в живота си. Вече не обръщах внимание на глада. Бах го пренебрехнала напълно. Все още стоях със затворени очи, за да не познае някой човек, какво съм в действителност. Мислите ми бяха завладяли цялото ми съзнание дотолкова че на моменти губех връзката си с Харукай. Усещах, че той се притеснява за мен, но постоянно ми се губеха моменти. Просто несъзнателно ги изхвърлях от главата и. За първи път ислите ми бяха толкова объркани и прелитащи постоянно през съзнанието ми. Всяка мисъл препускаше през други две и не се задържаше много дълго. В един момент една мисъл застана пред всички останали и започна да измества всички останали и да е завладява "ГЛАД". "Нали те бях преудоляла, защо точно сега?" Глада ме завладя наново и ме накара да се изправя. Станах от пейката и се обърнах като компас към най-близкия човек. Беше на повече от километър. Затичах се, но чух познат глас зад гърба си. Беше Харукай. Обърхан се и го погледнах огненочервените и очи в които горяха адски огньове. В първия момент той се стресна, когато ме видя в това състояние.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Харукай Кюран
Student from Night Class
Student from Night Class
Харукай Кюран


Join date : 22.10.2009
Брой мнения : 25
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 1:26 pm

- м..МАМО...- едвам изрече Харукай. Беше стреснат от вида й. Но не сеи че може да й помогне. Пгрегърна я с думите - Пий, мамо!
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 1:35 pm


- Нееее. Остави ме. - Казах аз и се дръпнах. Погледнах го лошо, но не защото ме беше намерил, а защото ми даваше от кръвта си. Колкото и да ме бе завлядял глада имах сили да се отдръпна от врата му и да се контролирам колкото се може. - Няма да пия от твоята кръв! - Казах аз и му обърнах гръб. Не исках да ме гледа в този вид. Сама си бях виновна за случилото се и сама щях да намеря решение за него. Усетих мислите му. - Не си мисли, че ще ме разколебаеш. Знаеш колко съм твърда и решителна.


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Нед 08 Ное 2009, 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Харукай Кюран
Student from Night Class
Student from Night Class
Харукай Кюран


Join date : 22.10.2009
Брой мнения : 25
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 1:38 pm

- Не и когато си гладна! Хайде, не бъди такава! Какво толкова, ако пиеш от кръвта ми? - казах убедително.
Върнете се в началото Go down
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 2:28 pm

- Хайде пий. - казах аз и се приближих до нея.Клекнах пред нея и я погледнах.
- Хайде Юки не искам да ти се случи нещо. - извадих от джоба си котийката с хапчетата и отворих ботилкта с вода която си носех пуснах едно в шишето и го подадох.
- Ето щом нейскаш кръв пий това.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 2:36 pm


- Защо ме ядосваш. Щом казвам не, значи е НЕ. - За първи път повиших тон на сина си. Колкото и да бях гладна нямаше да пия от него. Когато Зеро застана пред мен и ми подаде бутилката се замислих за секунда. "По-добре това отколкото кръвта на сина ми." Грабнах я с треперещи ръце и я изпих за секунди. Облизах устните си и се строполих на земята. Огъня в очите ми угасна, но нямам представа дали беше от течността или от сълзите, които потекоха.


Последната промяна е направена от ЮКИ КЮРАН на Нед 08 Ное 2009, 9:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици EmptyЧет 29 Окт 2009, 2:54 pm

Коленичих до нея и наведох глава изтрих сълзите и я взех на ръце изправих се и погледнах към Юки.
- Добре ли си ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малките и тъмни улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малките и тъмни улици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Главните улици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето-
Идете на: