VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM

Whole Vampire Knight World And Something More
 
Регистрирайте сеРегистрирайте се  ИндексИндекс  PortalPortal  ВходВход  

 

 Малките и тъмни улици

Go down 
+2
Никита Тулфар
Ана Кюран
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ана Кюран
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Student from Night Class And Cross Academy Guardian
Ана Кюран


Join date : 03.10.2009
Брой мнения : 214
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A
Age : 28

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyНед 04 Окт 2009, 7:20 pm

First topic message reminder :

Тук е много опасно и човеците трябва да са много предпазливи и внимателни.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-vampire-knight.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 3:31 pm


- Била съм и по-добре. Ти как дойде? Защо? - Гледах го в очите, а нещо вътре в мен потрепна. Защо ли? След всичката мъка около мен се зарадвах, че Зеро ме е прегърнал. Той ме понесе на някъде. Но на къде ли? Харукай вървеше след него и мълчеше. Дали бяха дошли заедно? Но как? Къде са се видели? Облегнах се на него и затворих очите си.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 4:00 pm

- Дойдох защото те обичам,а дойдох с Харукай беше пред къщата и чакаше Канаме който недойде и аз излязох и го видях и той ми каза че сте се скара ли и че Канаме е искам да ми даде неговия живот но аз успокойх Харукай като му казах че никога небих приел живота на Канаме.След това дойдох с него защото каза че нещо ти се е случило и ето ме тук. - целунах я по челото и продължих да вървя напред по улицата.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 5:53 pm


- Моля те, не ми говори повече. Не искам да слушам повече. Не искам да си спомням. Просто върви и мълчи. Ако не, ще си тръгна без вас. - "Защо трябваше да ми припомня всичко? Достатъчно ми е трудно да си изясня всичко, което бях преживяла, ами сега научих и нови факти. Кога Кай е излязъл, за да спре баща си? Ох съвсем се объркх." Какво ли правеше Канаме сега? Защо не спирам да мисля за него, след като той не мисли за мен?
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Зеро Кирию
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Student from Day Class And Cross Academy Guardian
Зеро Кирию


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 103
Type/Race : VAMPiRE / HUNTER
Vampire Level : LEVEL D
Age : 52

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyЧет 29 Окт 2009, 6:19 pm

- Добре сърдитке. - разсмях се леко и я притиснах малко по силно към себе си."Какво ли имаше ? Да неби аз да бях направил нещо ? Сигорно бях оплел конците"
Върнете се в началото Go down
Харукай Кюран
Student from Night Class
Student from Night Class
Харукай Кюран


Join date : 22.10.2009
Брой мнения : 25
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE
Vampire Level : LEVEL A

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyПет 30 Окт 2009, 12:04 pm

Харукай продължаваше да върви със скръстени ръце зад тях, като гледаше настрани, а косата му леко се вееше от вятъра.
Върнете се в началото Go down
ЮКИ КЮРАН
Night Class Vice President
Night Class Vice President
ЮКИ КЮРАН


Join date : 06.10.2009
Брой мнения : 327
Type/Race : PUREBLOOD VAMPiRE PRiNCESS
Vampire Level : LEVEL A
Age : 50

Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 EmptyПет 30 Окт 2009, 1:05 pm


- Зеро, можеш да ме пуснеш. Мога да ходя и съма. А и като не знам къде ме носиш не ми харесва. Поне ми кажи къде отиваме. И защо сме всички? Сега остава да се появи Ана, Афин, брат и, а може би и Канаме. - Не бях в настроение. Държах се прекалено грубо. "Какво ми става? Защо съм толкова зла с тях?" Вървяхме бавно в неизвестна за мен посока. Мислих си и се стараех да не отварям устата си, за да не нараня с думите си някого. След около двайсетина минути ходене аз започнах да се чувствам доста различно и странно. Коленете ми започваха бавно да омекват. Не след дълго се струполих на земята в несвяст.
Върнете се в началото Go down
http://night-creatures.forumotion.com
Sponsored content





Малките и тъмни улици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките и тъмни улици   Малките и тъмни улици - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малките и тъмни улици
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Главните улици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
VAMPiRE KNiGHT RPG FORUM :: ~ ~ ~ WHOLE VAMPiRE KNiGHT WORLD ~ ~ ~ :: Градчето-
Идете на: